Referencje

Z naszych rozwiązań korzysta już wielu użytkowników. Wyróżnia nas fachowe doradztwo ekspertów, a co za tym idzie – wysoka jakość rozwiązań odpowiadająca indywiudalnym potrzebom. Zapoznaj się z opiniami klientów i sprawdź naszą markę.
Referencje - Kędzierzyn Koźle logo

Referencje z Urzędu Miasta Kędzierzyn Koźle

14 listopada 2012 r. uruchomiony został informatyczny system monitorowania i przeciwdziałania zagrożeniom dla miasta i mieszkańców, który ma pomóc szybciej i sprawniej reagować, przeciwdziałać i informować na wypadek takich katastrof, jak skażenia chemiczne, powodzie czy pożary, ponieważ na te właśnie zagrożenia Kędzierzyn-Koźle jest najbardziej narażony.
Zobacz referencje Case study

Referencje - Rybnik logo

Referencje z Urzędu Miasta Rybnika

Rybnicki system wyróżnia się prostotą i funkcjonalnością – dane można przeglądać i dodawać w przeglądarce internetowej. Wdrożenie rozwiązania i wymierne efekty jego stosowania zostały docenione przez jurorów konkursu Przyjazny Urząd Administracji Samorządowej, którzy przyznali miastu Rybnik I miejsce.
Zobacz referencje Case study

Referencje - ZAK logo

Referencje z ZAK S.A.

Zbudowanie koncepcji systemu informacji przestrzennej dla ZAK S.A. otworzyło nowe możliwości działań. Dzięki pracy ekspertów możliwe jest obecnie uruchomienie projektu inwestycyjnego.
Zobacz referencje Case study

Referencje - Tauron logo

Referencje z EnergiaPRO S.A.

Użytkownik archiwum map dostaje szybką informację, niedostępną z innych źródeł oraz może użyć danych w innych systemach, np. w systemach paszportyzacji sieci, zarządzania majątkiem. Zwektoryzowana sieć udostępniona jest pod adresem internetowym.
Zobacz referencje Case study

Referencje - Trzemeszno logo

Referencje z Urzędu Miasta i Gminy Trzemeszno

Realizacje dla Urzędu Miasta i Gminy w Trzemesznie usprawniły pracę w urzędzie, przyspieszyły proces wydawania decyzji oraz polepszyły relacje z mieszkańcami. Mapy terenów są zebrane w jednym miejscu, w postaci cyfrowej, dostępne dla użytkownika w szybki i prosty sposób – przez przeglądarkę internetową.
Zobacz referencje Case study

Inne nasze referencje: